از دوستانی که علاقمند به فعالیت در انجمن هستند لطفا در پیغام خصوصی به کاربری mohsenshayan پیام بدهند تا تنظیمات کاربری برای ایشان اعمال گردد.

کانال تلگرام ویندوزدی ال نیز همراه شما هست .

lumia730wp

قرار دادن لیست برنامه های کاربردی

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. امیدوارم دوستان بتونن یک انجمن قوی و کاربردی برای ویندوزفون تشکیل بدن. مطئنا در آینده نزدیک این انجمن با قدرت و کابران بیشتری فعالیت میکنه.

پیشنهاد میکنم یک پست جداگانه و عمومی و ثابت قرار بدین طوری که دسته بندی خاصی داشته باشه که لیست برنامه های معتبر و کاربردی و با بیشترین استفاده توی اون جدولی قرار بگیرن به تفکیک کاربرد.مثلا لیست برنامه هایی برای ویدیو یا موزیک پلیر-برنامه هایی برای یادداشت برداری- برنامه هایی برای زیبا سازی صفحه استارت و.... بخصوص ک به دارندگان جدید لومیا اضافه میشه با ویندوز10 . دوس ندارم بگم ولی اگه یه نگاهی به سایت انجمن اپدا بندازین میبینین چه دسته بندی خوبی انجام شده. با تشکر

http://forum.opda.ir/forumdisplay.php?f=386&s=6cd8cbb6461b3944e79b6d938809c99f

ویرایش شده در توسط lumia730
1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. امیدوارم دوستان بتونن یک انجمن قوی و کاربردی برای ویندوزفون تشکیل بدن. مطئنا در آینده نزدیک این انجمن با قدرت و کابران بیشتری فعالیت میکنه.

پیشنهاد میکنم یک پست جداگانه و عمومی و ثابت قرار بدین طوری که دسته بندی خاصی داشته باشه که لیست برنامه های معتبر و کاربردی و با بیشترین استفاده توی اون جدولی قرار بگیرن به تفکیک کاربرد.مثلا لیست برنامه هایی برای ویدیو یا موزیک پلیر-برنامه هایی برای یادداشت برداری- برنامه هایی برای زیبا سازی صفحه استارت و.... بخصوص ک به دارندگان جدید لومیا اضافه میشه با ویندوز10 . دوس ندارم بگم ولی اگه یه نگاهی به سایت انجمن اپدا بندازین میبینین چه دسته بندی خوبی انجام شده. با تشکر

http://forum.opda.ir/forumdisplay.php?f=386&s=6cd8cbb6461b3944e79b6d938809c99f

سلام دوست من 

به زودی با کمک شما دوستان عزیز و علاقمندان به این سیستم عامل انجمن رو بیش از پیش پر بار میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری